NašiExpati.sk – Slováci v zahraničí

uvodna

Som neskutočne šťastná, že vám práve dnes môžem predstaviť môj nový blog NašiExpati.sk.

Kto sú Naši Expati?

Naši Expati sú Slováci žijúci v zahraničí, teda slovenskí expati. Expat je pojem, ktorý sa bežne používá a verím, že väčšina z vás sa s týmto pojmom už niekedy stretla.

Myšlienkou blogu bolo dať na jedno miesto príbehy ľudí zo zahraničia, ich zážitky, skúsenosti, radosti a trápenia. A nie len to! Vďaka rozhovorom často pochopíte, ako fungujú zvyky v cudzích krajinách a verte, že sa vám to bude čítať lepšie ako na Wikipédii.

Nápad na nový blog vznikol tesne pred tým, ako som sa rozhodla vykročiť na voľnú nohu a som rada, že som tak urobila a začala prvýkrat v živote pracovať na niečom vlastnom.

Blog spúšťam s minimálným obsahom. Momentálne tam nájdete 4 rozhovory s expatmi, 1 krátkú správu z Erasmus programu a jeden fajn článok odo mňa, ktorý stojí za prečítanie!

V zálohe mám ďalšie rozhovory a ďalšie príbehy, ktoré budú postupne vychádzať.

Práca na tomto blogu mi zabrala celkom dosť času. Rozhovory a ich následné spracovanie nie je úplne jednoduchá a rýchla záležitosť.

Viete ale, čo je na tom super? Každú minútu, ktorú som nad týmto blogom strávila, som strávila s úsmevom na tvári.

Verím preto, že mi aj vy pomôžete môj nový blog podporiť. Verím totiž v silu sociálných sietí a kontaktov. A s vami to pôjde ľahko 🙂

Ako môžete pomôcť?

A zo všetkého najviac mi prosím dajte spätnú väzbu. A to akúkoľvek. Ako vnímate tento nápad? Baví vás rozhovory čítať? Príde vám to dlhé, krátke? Nepáči sa vám téma? Doplnili by ste niečo? Ocením úplne každý názor a myšlienku.

Tak už neváhajte a bežte na stránku NašiExpati.sk.

Ďakujem všetkým, ktorí ste pomohli!

Na záver by som sa chcela veľmi pekne poďakovať všetkým expatom v zahraničí, ktorý sa zapojili a strávili so mnou chvíľky na Skype ešte pred tým ako nejaký blog vôbec existoval. Ich príbehy si už môžete teraz prečítať alebo ich môžete v krátkom čase očakávať.

Veľké Ďakujem : Majka a Števo, Kubo, Peťa, Sima, Janka a Muro, Igor, Tomáš, Monika, Nina, Domi. Ste NAJ!

Okrem toho ešte jedna vďaka Majke za korektúru mojej nešikovnej slovenčiny, Janymu za pomoc s technickými záležitosťami a Igorovi za spracovanie loga.

Bez vás by to nešlo!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *